Šitos paskutinės rugpjūčio savaitės, kai esi dar įkaitęs nuo vasaros karščio, bet lauke jau lietus ir vėsa, sugrąžina tave į rudens realybę. Vasaros sapnas baigiasi. Šios paskutinės rugpjūčio savaitės pastaraisiais metais buvo ir grįžimo į sodelį savaitės, praėjusiais keliais metais man ruošimosi naujiems mokslo metams mokykloje, savaitės.

Kai Vincentui buvo vieneri ir jis iškeliavo į sodelį, aš visą rudenį galvoje gromuliavau vaiko NEsirgimo formulę (arba kaip efektyviai išspardyti puolančius virusus), išsigrynino keli dalykai:

–          Vaikas turi būti laimingas ir saugus.

–          Kasdien dukart išeiti į lauką (vieną daržely, antrą – su tėvais)

–          Atsakingai planuoti vaiko mitybą (mažai cukraus joje, jokių įtartinų konservantų)

–          Įsimylėti arbatmedį, dezinfektuoti juo namus, tepti vaikui padukus, krūtinę.

–          Tinkama apranga. Kadangi pati dirbau darželyje ir įsivaizduoju vaikų aprengimo išeiti į lauką mastus, į aprangą, kuria išleidžiu vaiką į darželį, kreipiu labai daug dėmesio. Turi būti lengva vaikams patiems apsirengti, o taip pat medžiaga turi būti kuo universalesnė įvairiems orams, kad mokytojams nereikėtų svarstyti, ar reikia rišti šalikėlį ar nereikia, o ir tikrinti 15 vaikų nugaras, ar nesušilusios, ne pats patogiausiais reikalas.

21014548_10212452894650712_33068642_o

Na ir čia galima pradėti giedoti odę merino vilnai. Iš tiesų šie rūbai yra patys tinkamiausi vaikams, einantiems į darželį vien dėl šių savybių:

–          Merino vilna yra natūrali, ir nekandanti, švelni vaiko odai

–          Merino vilna leidžia vaiko odai kvėpuoti

–          Merino vilna labai greitai džiūsta, todėl tobula – vaikas nesušals, nes ji šilta, bet ir neperkais, negresia sušilimo – perpūtimo efektas, vedantis į ligas.

–          Lengva prižiūrėti, net žiemą džiovinant rūbus bute, merino vilnos gaminiai išdžiūsta labai greitai.

Nuo pat pirmojo vaiko gimimo visuomet pasirūpinu, kad spintoj bet kuriuo sezonu būtų tokių drabužių vaikui. O į darželį dažniausiai surenku tris komplektus rūbų, kad kasdien galėtų jais apsirengti.

Šiemet pirmąsyk atsirado Green Rose merino vilnos drabužiai vaikų spintoje. Jie patinka labiau dėl minkštumo ir dėl puikaus sprendimo rankovių ir kojų galų susiaurinimo. Atrodo gražiai.

Rekomenduoju vilnos šalmukus, jau metinukas puikiai nusimauna, apsimauna pats, galva ir kaklas saugiai uždengti nuo šalčių, nėra klaidos galimybės: http://www.green-rose.lt/kepure-salmas-kudikiui-merino-vilna

Rekomenduoju puikiai atrodančius marškinėlius, tokių spintoje šaltuoju sezonu turiu turėti mažiausiai tris: https://www.green-rose.lt/vaikams/vaikiski-rubeliai/marskineliai-merino-vilna

Vietoj kelnių, velku vilnones pėdkelnes, bet išties reikėtų kada pamėginti ir kelnytes.

Na o kol vaikas mėgaujasi mamos motinystės atostogomis ir ilgas valandas žiemą vasarą pramiega lauke, nepamainomas dalykas vilnonis kominezonas, aš netgi svarstau jį vilkti per krikštynas: https://www.green-rose.lt/vaikams/rubai-kudikiams/merino-vilnos-kombinezonai-kudikiams?page=2

O dabar užsižiūrėjus į tą jų internetinę parduotuvę, pamaniau, kad būtų gerai ir porą vilnonių kojinių paimt, juk jau dabar, jau dabar metas po truputį jaukintis rudenį.

21037844_10212452889290578_259295888_o

 

Advertisements